Gelin Olacak Meleklerimize Göz Makyajı Önerileri

Gelin Olacak Meleklerimize Göz Makyajı Önerileri başlıklı konu hakkında detaylar ve Gelin Olacak Meleklerimize Göz Makyajı Önerileri konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Gelin Olacak Meleklerimize Göz Makyajı Önerileri başlığı altında toplandı.

Gelin Olacak Meleklerimize Göz Makyajı Önerileri :

gelin göz makyajı
gelin göz makyajı nasıl yapılır

Sevgili melekler, gelin makyajı için en önemli bölüm göz makyajıdır. Sade ve zarif bir gelinlik için ağır yapılabilen göz makyajı abartılı bir gelinlik içinse gayet sade olarak uygulanır. Bu yazımızda gelin göz makyajı nasıl yapılır, nelere dikkat edilir, sizlere anlatmaya çalışacağız .. :)

Gelin makyajının en dikkat çekici kısımlarından biri
göz makyajıdır Gelinlerde göz makyajının gelinliğe ve gelinin göz şekline uygun, sade bir model olması, uygulamanın abartılı olmaması uzmanlarca tercih edilir.

Ancak elbette gelin kendisini daha gösterişli bir makyaj tipiyle rahat ve mutlu hissedecekse bu yönde değişiklikler yapılabilir.

Öncelikle gelinin göz şekli iyi incelenmeli, buna göre makyaj tipi seçilmelidir. Makyaj sırasında normal göz şeklini abartmadan düzeltilmesi gerekir.

Gelinin gözleri koyu renk ise koyuya yakın tonlar seçmek uygun olacaktır. Koyu renk gözlerin etrafında açık tonlar kullanıldığında gözler küçük gözükür.

Gelin makyajında doğal bir görüntü elde etmek için, hafif, pırıltı ve belirgin renkler kullanılabilir. Makyajın rengi fazla öne çıkmamalı, göze batmamalıdır. Göz makyajının rengi seçilirken gelinlik rengine de dikkat edilmesi gerekir.

Örneğin, krem rengi gelinlik seçilmişse göze bakır tonları, beyaz bir gelinlik ise pembeye kaçan tonlar kullanmak daha iyi sonuç verecektir.

Göze fazla rimel kullanıldığında top şeklinde fazlalıklar oluşabilir. Bunu önlemek için kirpikleri ince olan gelinlere doğal kirpik ilavesi yapılması iyi bir çözümdür.

Göz makyajını vurgulamak için göz çevresinde, yanaklarda ve yüzde hafif bir pırıltı kullanılabilir. Yanakta belli belirsiz şeftali, elma parlaklığı ve gözlerde payetimsi parlaklık uyumlu bir görüntü sağlayacaktır.

 

benzer kategori içerikleri, Gelin Olacak Meleklerimize Göz Makyajı Önerileri konusu hakkında bilgiler, Gelin Olacak Meleklerimize Göz Makyajı Önerileri açıklaması, Gelin Olacak Meleklerimize Göz Makyajı Önerileri haberi, Gelin Olacak Meleklerimize Göz Makyajı Önerileri görselleri, Gelin Olacak Meleklerimize Göz Makyajı Önerileri iletişim, Gelin Olacak Meleklerimize Göz Makyajı Önerileri bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ sixty seven = 77